Aktualności
RADOMIANIE W WARSZAWIE

INTEGRUJEMY radomian i przyjaciół Radomia,
TWORZYMY pozytywną atmosferę wokół naszego miasta,
DZIAŁAMY na rzecz Radomia i Ziemi Radomskiej.
ŁĄCZY NAS RADOM!
 
Aktualności Strona główna
- Archiwum

Sławni radomianie

Mój Radom

Galeria

Oficjalna strona Radomia

Radom i Region Radomski

Linki

Kontakt

Forum

O Stowarzyszeniu
- Statut
- Cele
- Misja
- Władze

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie Stowarzyszenia Radomian w Warszawie

wyjątkowo w poniedziałek, 11 czerwca o godz. 17:00

w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12.

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą wydarzeń Czerwca 76, chcielibyśmy porozmawiać o miejscu Radomskiego Czerwca w pamięci zbiorowej i możliwych formach upamiętnienia tego wydarzenia.

W programie prezentacja dotychczasowych i nowych koncepcji pomników nawiązujących do czerwcowego zrywu robotniczego, w tym. m.in. prezentacja koncepcji budowy monumentalnego pomnika Powiew Wolności , autorstwa prof. Macieja Szańkowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

P.S. Kolejne plenarne spotkanie Radomian w Warszawie odbędzie się po wakacjach. W wakacje natomiast planujemy zorganizowanie różnych imprez integracyjnych (m.in. wycieczka do Radomia, piknik na Kolejce Leśnej, wycieczka rowerowa itp.). Szczegółowe informacje wkrótce.


Powrót

Aktualności
Wspieraja nas
Projekt wsparcia organizacyjnego Stowarzyszenia Radomian w Warszawie jest realizowany jest przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych